BIB Deltagare Klubb/Lag Klass Företag Ålders-Grp Kön
1 Andreas Marshall Team Kroppslabbet Competition Men Thelin Data 25-29 M
4 Daniel Ridbäck Karlshamn ocr Competition Men 40-44 M
5 Jasper Remmers W.B Competition Men 20-24 M
8 Niklas Aldén Linköping OCR Competition Men 30-34 M
10 Klas Kälström Östh Ryda Competition Men 35-39 M
12 Martin Bondeson Team Kroppslabbet Competition Men 35-39 M
21 Erik Davidsson Alingsås fitnessförening superultraspecialdeluxe dreamteam 2.0 awesomness Competition Men 35-39 M
26 Rickard Hansson GRIPEN OCR IF Competition Men M
27 Alex Erlandsson GRIPEN OCR IF Competition Men M
29 Victor Johansson Vedums AIS Competition Men M
30 Andreas Marshall Ryda SK Competition Men 123 M
33 Jonas Lundquist Kroppslabbet Competition Men 40-44 M
39 Rikard Roitto IF Linköping OCR Competition Men 45-49 M
41 Christian Flodin Competition Men 30-34 M
42 Aron Kindbom SOK Träff Competition Men M
45 Mattias Karlberg Kroppslabbet Competition Men 35-39 M
49 Niklas Nilsson Föreningen Fåle Ocr Competition Men 45-49 M
52 Andreas Öhlund Sports club ocr Competition Men 40-44 M
53 Christoffer Immerstrand EPLY Competition Men 30-34 M
54 Simon Liljeqvist EPLY Competition Men 30-34 M
55 Mattias Hammerå Karlshamn OCR Competition Men 35-39 M
58 Jimmy Algerstedt Karlshamn OCR Competition Men 45-49 M
71 Björn Arntsberg Gåtan Competition Men 30-34 M
75 Morgan Wiklund Tjalve Friidrottsförening Norrköping Competition Men 30-34 M
81 Ivan Buic Team Kroppslabbet Competition Men 35-39 M
89 Filip Bengtsson Competition Men 25-29 M
90 Tobias Alfredsson Fåle OCR Competition Men M
106 Oskar wennberg W Competition Men 20-24 M
107 Mikael Staf Tre Kakor Competition Men 30-34 M
108 Fredrik Ring Tre Kakor Competition Men 30-34 M
109 Andreas Jonsson Tre Kakor Competition Men 30-34 M
114 Robin Ljunggren Team kroppslabbet Competition Men M
115 Carl-Oscar Bridholm Team Kroppslabbet Competition Men Team Kroppslabbet 35-39 M
123 Johan Stålarm Competition Men 30-34 M
130 Henrik Berglund Team Kroppslabbet Competition Men 25-29 M
134 Elias Erdtman Linköping OCR Competition Men Linköping OCR M
135 David Berg Team kroppslabbet Competition Men 40-44 M
139 Isak Blomqvist Competition Men 20-24 M
145 Malte Nylén Competition Men 12-16 M
156 Folke Eriksson Eskilstuna FI Competition Men M
157 Lucas Jansson IF Göta Competition Men M
158 Uffe Petersen Fredrikshofs IF Competition Men M
164 Tobias Sjöberg Team Bunkern IF Competition Men M
171 Christer Friberg Föreningen Stenungsunds friidrott Competition Men 55-59 M
174 Tommy Madsen Gripen OCR IF Competition Men M
175 Johan Lilienberg Föreningen Fåle OCR Competition Men 45-49 M
176 Artjoms Rekunenko runningcoach.lv Competition Men M
177 Aleksejs Ivaškins runningcoach.lv Competition Men M
178 Isak Fredén Team Kroppslabbet Competition Men M
180 Timurs Cerkovskis runningcoach.lv Competition Men M
181 Johan Franzen Competition Men 30-34 M
182 Johan Burén Kyrkhults sk Competition Men 40-44 M
201 Mikael Lidén Team Ljunghed Competition Men 45-49 M
204 Patrik Wandell Gripen OCR IF Competition Men 30-34 M
209 Martin Bäckström Eskilstuna FI Competition Men 30-34 M
216 Markus Holasek Gripen OCR IF Competition Men 20-24 M
217 Pontus Pettersson Gåtan Competition Men 30-34 M
218 Mathias Sandstedt Idrottsklubben Hakarpspojkarna Competition Men 25-29 M
219 Karl-Oskar Hedén Gåtan Competition Men 30-34 M
222 Johan Treijner Team Kroppslabbet Competition Men 40-44 M
229 Daniel Olofsson Gripen OCR Competition Men 45-49 M
236 Mikael Färnström Wetlanders Competition Men 35-39 M
238 Erik Stark Team Kroppslabbet Competition Men 30-34 M
239 Erik Wassén Competition Men 30-34 M
240 Daniel Spangenberg Competition Men 30-34 M
241 Simon Stenmark Competition Men 30-34 M
244 Magnus Wikström Team Bullen Competition Men 35-39 M
246 Simon Orre Team Bullen Competition Men 30-34 M
256 Nils Setterberg Team Kroppslabbet Competition Men 12-16 M
260 Arvid Harrby Borgö Linköping OCR Competition Men 12-16 M
262 Emil Frick Team Bullen Competition Men 30-34 M
263 Johan Björk Team Bullen Competition Men 30-34 M
268 Johannes Fast Competition Men 35-39 M
22 Karolina Stark Kalmar RC Competition Woman 45-49 W
28 Anna Erlandsson GRIPEN OCR IF Competition Woman 12-16 W
34 Klara Englund IF Team Kroppslabbet Competition Woman 12-16 W
47 Nadine Ochoa Competition Woman 45-49 W
48 Isabella Nilsson Föreningen Fåle OCR Competition Woman 20-24 W
72 Johanna Edlund Team Kroppslabbet Competition Woman 40-44 W
87 Jenny Boman Competition Woman 25-29 W
126 Nanny Kindbom SOK träff Competition Woman 17-19 W
133 Frida Ekman Team kroppslabbet Competition Woman 30-34 W
137 Emelie Zandelin Team kroppslabbet Competition Woman 40-44 W
159 Tyra Petersen Fredrikshofs IF Competition Woman 12-16 W
208 Maja Wellner Eskilstuna FI Competition Woman Destination Läckö-Kinnekulle 25-29 W
210 Sara Bäckström Eskilstuna FI Competition Woman 30-34 W
215 Sara Hägnander GRIPEN OCR IF Competition Woman 25-29 W
228 Linda Digby GRIPEN OCR IF Competition Woman 30-34 W
231 Linda Svensson Karlshamn Ocr Competition Woman 45-49 W
245 Anna Karlsson Team Bullen Competition Woman 35-39 M
269 Linnea Petersen Competition Woman 25-29 W
2 Maria Synnerdahl Team Kroppslabbet Run For Fun W
3 Katarina Kvick Run For Fun W
6 Magnus Johansson Team Boxen Run For Fun M
7 Daniel Nordmark Run For Fun M
9 Linda Jonsson Queens of Götene Run For Fun W
11 Axel Lindgren Run For Fun M
13 Rasmus Nilsson PTBITW Run For Fun M
14 Simon Nilsson PTBITW Run For Fun M
15 William Strand PTBITW Run For Fun M
16 Vilhelm Nilsson PTBITW Run For Fun M
17 Maria Kocev PTBITW Run For Fun W
18 Anna Strand PTBITW Run For Fun W
19 Sara Wallroth PTBITW Run For Fun W
20 Peter Cowing PTBITW Run For Fun M
23 Leif Thorsberg 3:e Pluton Run For Fun M
24 Samuel Englund Run For Fun Team Bahco M
25 Maria Holmquist Sports Club OCR Run For Fun W
31 Emma Peterson LVSK Run For Fun W
32 Christoffer Stilling Arbetslaget Run For Fun M
35 Emil Elofsson Arbetslaget Run For Fun M
36 Björn Nordwall 3:e Pluton Run For Fun M
37 Birgitta Freter LAS Wresfit Run For Fun W
38 Andreas Bjelkenhoff LAS Wresfit Run For Fun M
40 Tommy Stenkvist Rysa SK Run For Fun M
43 Gustav Livh Stålmannentröjorna Run For Fun M
44 Nicole Klemisch Run For Fun W
46 Marie Johansson Queens of Götene Run For Fun W
50 Maja Nilsson PTBITW Run For Fun W
51 Fredrik Årman TRIUMFATOR Run For Fun M
56 Mickael Olsson TRIUMFATOR Run For Fun M
57 Clara Wikstedt Karlstad domarklubb Run For Fun W
59 Josefin Joelsson Run For Fun W
60 Axel Niklasson Team Snabbnudlar Run For Fun M
61 Tianfu Yun Team Snabbnudlar Run For Fun M
62 Olof Milde Arbetslaget Run For Fun M
63 Ola Grev 3:e Pluton Run For Fun M
64 Conny Knutsson 3:e Pluton Run For Fun M
65 Johan Erlandsson 3:e Pluton Run For Fun M
66 Andréas Jensen TRIUMFATOR Run For Fun M
67 Fredrik Johansson Mackan B Run For Fun M
68 Emilia Gruszecki Mackan B Run For Fun W
69 Oskar Johansson Mackan B Run For Fun M
70 Rasmus Johansson Mackan B Run For Fun M
73 Sigsten Edlund Team Kroppslabbet Run For Fun M
74 Fredrik Wallin Stålmannentröjorna Run For Fun M
76 Ninni Nilsson PTBITW Run For Fun W
77 Carl Hallqvist Run For Fun M
78 Fredrik Axelsson Forsberg Team upndown Run For Fun M
79 Victor Svegås Run For Fun Thelindata M
80 Niklas Richardsson Kroppslabbet Run For Fun M
82 Andreas Svensson The Slowbros Run For Fun M
83 Yuyi Hua Team Snabbnudlar Run For Fun M
84 Yu-Han Hua Snabbnudlar Run For Fun M
85 Joel Peterson Run For Fun M
86 Björn Staf The Slowbros Run For Fun M
88 David Bengtsson Run For Fun M
91 Nick Appelqvist Arbetslaget Run For Fun M
92 Therese Berglund Yellow Happiness Run For Fun W
93 Evelina Klasson Yellow Happiness Run For Fun W
94 Christofer Treijner Team Kroppslabbet Run For Fun M
95 Viktor Andersson Run For Fun M
96 Miranda Gow Team Benbrott Run For Fun W
97 Jonas Markusson Bella United Run For Fun M
98 Isabella Stendius Bella United Run For Fun W
99 Linus Blom Bella United Run For Fun M
100 Andreas Eggesten Bella United Run For Fun M
101 Robert Arufors Run For Fun M
102 ola wennberg W Run For Fun M
103 Matilda wennberg W Run For Fun W
104 Sara wennberg W Run For Fun W
105 Robin Fröjd W Run For Fun M
110 Christoffer Ehlin The Slowbros Run For Fun M
111 Emil Vall The Slowbros Run For Fun M
112 Maria Ehlin The Slowbros Run For Fun W
113 Shailesh Patel The Slowbros Run For Fun M
116 Veronica Johansson Arbetslaget Run For Fun W
117 Erik Fransson Strömstads Ju-Jutsuklubb Run For Fun M
118 Vincent Larsson Koster sportklubb Run For Fun M
119 Yvonne Larsson Kosters sportklubb Run For Fun W
120 Malin Hagkvist The Slowbros Run For Fun W
121 Joel Frick Run For Fun M
122 Yuli Hua Snabbnudlar Run For Fun M
124 Per-Anders Björk Birches Run For Fun M
125 Pontus Wahlberg Birches Run For Fun M
127 Rebecka Björk Birches Run For Fun W
128 Jacob Björk Biches Run For Fun M
129 Jesper Persson Run For Fun Thelin Data M
131 Fredrik Bengtsson Run For Fun M
132 Linnéa Svan Bella United Run For Fun W
136 Sune Trinh The obstacles Run For Fun M
138 Erik Olsson The Obstacles Run For Fun M
140 Elliot Ander Team ÖSIK 09 Run For Fun M
141 Måns Jonsson Team ÖSIK 09 Run For Fun M
142 Tim Andersson Lans Team ÖSIK 09 Run For Fun M
143 Mattias Dahlberg Team No Burpees Run For Fun M
144 Malin Arenius Team No Burpees Run For Fun W
146 Mandus Nylén Run For Fun M
147 Tyra Roslund Crossfit sjöstaden Run For Fun W
148 Johanna Edwardsson Crossfit sjöstaden Run For Fun W
149 Anna Roslund Run For Fun W
150 Josefina Olsson Run For Fun W
151 Marcus Wallén Bus eller Godis Run For Fun M
152 Elise Wallen Bus eller Godis Run For Fun W
153 Mattias Olausson Kenneths hjältar Run For Fun M
154 Robert Olausson Kenneths hjältar Run For Fun M
155 Stefan Lindell Team Kroppslabbet Run For Fun Uva Lidköping M
160 Disa Sixtensson W Run For Fun W
161 Oscar Höglund Run For Fun M
162 Ted Svärd Run For Fun M
163 Andreas Thorén Run For Fun Akustikverkstan M
165 Emil Synnervik Run For Fun M
166 Erik Bustad Run For Fun M
167 Elin Gewargis Bustad Run For Fun W
168 Andreas Nelin LEMCK Run For Fun M
169 Noah Nelin LEMCK Run For Fun M
170 Sabina Esbjörner T3ToughTeam Run For Fun W
172 Moa Rundqvist Lag Hinderlärlingarna Run For Fun W
173 Oskar Staaf Lag Hinderlärlingarna Run For Fun M
179 Emil Aggestam Run For Fun M
183 Hannes Wallroth PTBITW Run For Fun 12-16 M
184 Lily Wallroth PTBITW Run For Fun 12-16 W
185 Anders Alexandersson Alexandersson Run For Fun 40-44 M
186 Elias Alexandersson Alexandersson Run For Fun 12-16 M
187 Carolina Hellström Run For Fun Destination Läckö-Kinnekulle 30-34 W
188 Malin Johansson Fahlström Run For Fun Destination Läckö-Kinnekulle 35-39 W
189 Andrea Johansson Run For Fun Destination Läckö-Kinnekulle 45-49 W
190 Elin Sjöstedt Destination Läckö-Kinnekulle Run For Fun Destination Läckö-Kinnekulle 30-34 W
191 Anna Ohlin Ek Destination Läckö Kinnekulle Run For Fun Destination Läckö Kinnekulle 40-44 W
192 Mattias Vilhelmsson Run For Fun 30-34 M
193 Malin Vilhelmsson Run For Fun 35-39 W
194 Victoria Willnerth Run For Fun 30-34 W
195 Marcus Andersson Run For Fun 30-34 M
196 Ida Mattsson Team No Burpees Run For Fun 25-29 W
197 Tove Mattsson Team No Burpees Run For Fun 25-29 W
198 Shener Vatansever Team No Burpees Run For Fun 25-29 M
199 Kajsa Dahlberg Team No Burpees Run For Fun 20-24 W
200 Thitikorn Wannarat Team No Burpees Run For Fun 30-34 M
202 André Enarsson Run For Fun 45-49 M
203 Lisa Lidholm Hamn Run For Fun 40-44 W
205 EIRIK STEINUM Arbetslaget Run For Fun 35-39 M
206 Kim Warnesjö LAS Wresfit Run For Fun 40-44 M
207 Axel Fast Run For Fun 30-34 M
211 Natalie Malmling Breaking down the barriers Run For Fun 35-39 W
212 Tony Stenders Breaking down the barriers Run For Fun 45-49 M
213 Carl Ung Silvennoinen Ungsilvennoinen Run For Fun 35-39 M
214 Jan-Erik Hasselblad Team Kroppslabbet Run For Fun 55-59 M
220 Niklas Strandqvist Run For Fun 55-59 M
221 Johanna Ljunggren 800 grader Run For Fun 30-34 W
223 Anna-Karin Andersson T3ToughTeam Run For Fun 40-44 W
224 Henry Andersson T3ToughTeam Run For Fun 12-16 M
225 Samuel Andersson T3ToughTeam Run For Fun 17-19 M
226 Cecilia Havel 800 grader Run For Fun 35-39 W
227 Sandra Lindgren 800 grader Run For Fun 35-39 W
230 Johannes Sundlo Distansarbetarna Run For Fun Distansarbetarna 35-39 M
232 Pontus Lundqvist Arbetslaget Run For Fun 35-39 M
233 Monika Glader Team Ovzter Run For Fun 30-34 W
234 Caroline Kohkoinen Team ovzter Run For Fun 30-34 W
235 Robert Johansson Dehlén bygg och maskin Run For Fun 35-39 M
237 Niklas Holth Lidköpings VSK Run For Fun 40-44 M
242 Roger Bergström Run For Fun 55-59 M
243 Erik Bergström Run For Fun 30-34 M
247 Roland Lingman Run For Fun 55-59 M
248 Margaretha Lingman Run For Fun 55-59 W
249 Emmelie Lavén Tigerberg Team Kroppslabbet Run For Fun 35-39 W
250 Majlis Larsson Team Kroppslabbet Run For Fun 12-16 W
251 Andreas Kjell Arbetslaget Run For Fun 40-44 M
252 Carl-Johan Ellström Team Kroppslabbet Run For Fun 40-44 M
253 Joakim Järman Run For Fun 40-44 M
254 Fredrik Hansson Run For Fun Peken figures AB 35-39 M
255 Oscar Hansson Run For Fun Peken Figures 35-39 M
257 Rickard Setterberg Team Kroppslabbet Run For Fun 45-49 M
258 Robin Herbertsson IRun Run For Fun 30-34 M
259 Lotta Larsson Team Kroppslabbet Run For Fun 35-39 W
261 Gustav Fabiansson Team Kroppslabbet Run For Fun 45-49 M
264 Christian Lundin BirdieBoogieEagle Run For Fun 35-39 M
265 John Johansson BirdieBoogieEagle Run For Fun 35-39 M
266 Martin Karlsson BirdieBoogieEagle Run For Fun 40-44 M
267 Fredrik Möller BirdieBoogieEagle Run For Fun 40-44 M